Lider Zmiany Sklepu Dealz - Dobre marki. Super ceny. Zawsze!

Dealz Polska
Piła Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: Lider Zmiany

Miejsce pracy: Piła, Galeria Kasztanowa


Do Twoich obowiązków będzie należeć:

• Wspieranie Kierownika w bieżącej pracy i realizacji celów sprzedażowych,

• Zapewnianie zgodnej ze standardami ekspozycji towarów oraz dbanie o porządek i wizerunek sklepu,

• Profesjonalna obsługa Klienta,

• Dbanie o towar przechowywany w magazynie,

• Przygotowywanie oraz uczestniczenie w inwentaryzacji.


Czego oczekujemy od Ciebie:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku oraz doświadczenia w prowadzeniu zmiany – minimum rok,

• Umiejętności pracy w zespole i przekazywania zadań do wykonania,

• Zaangażowania, odpowiedzialności i entuzjazmu,

• Braku przeciwwskazań do pracy fizycznej,

• Wspierania kierownika oraz zastępcy kierownika w codziennych obowiązkach,

• Gotowości do pracy w równoważnym systemie czasu pracy,


Za co polubisz swoją pracę:

• Gwarantujemy umowę o pracę,

• Wynagrodzenie na czas,

• Możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

• Atrakcyjny system premiowy,

• Brak konieczności posiadania książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

• Pracę w przyjaznym zespole!


Jesteśmy przekonani, że nasz sprawdzony model sklepu podbije serca polskich klientów, a Ty możesz stać się częścią naszego wspólnego sukcesu!

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Dealz Polska
  • Piła
POSZUKUJEMY OSÓB NA STANOWISKO: KASJER-SPRZEDAWCA - umowa zlecenie Miejsce pracy: Piła Do Twoich obowiązków będzie należeć: • Obsługa kasy fiskalnej • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami • Dbanie o właściwe ułożenie i ekspozycję towaru...
23 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piła
4 300 zł 4 600 zł jeden miesiąc

Opis:

Zatrudnię mężczyznę do zarządzania w sklepie internetowym.

  • praca od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy na ul. Styki 11 w Pile

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    2 lata temu

Opis:

Poszukujemy osoby na stanowisko :Lider zespołu w dużym centrum dystrybucji warzyw i owoców w Holandii (Barendrecht)

Główne zadania:

• Kierowanie zespołem pracowników w centrum dystrybucji , skuteczne zarządzanie zespołem ...

29 dni temu
  • Colours Factory Sp.z.o.o
  • Piła

Opis:

Colours Factory jest jedną z najszybciej rozwijających się drukarni w Polsce. Naszą siłą są nasi pracownicy, którzy stanowią naprawdę zgrany i pełen inspiracji zespół. Tworzą go energiczni, nastawieni na sukces specjaliści wielu dziedzin, ...

27 dni temu