Praca na wakacje Pakowacz/Konfekcjoner

28 zł - 31 zł jedna godzina
FM Polska sp. z o.o.
Strzelce Opolskie Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Opis stanowiska:

Do naszego oddziału znajdującego się w Olszowej poszukujemy osób do wykonywania prostych, pomocniczych czynności dotyczących pakowania / konfekcjonowania produktów (w okresie czerwiec – październik 2024 roku):

Co będzie należało do zadań osoby, której poszukujemy?

  • Wykonywanie prostych czynności pomocniczych przy pakowaniu produktów,

  • Wsparcie w zakresie pakowania/składania zestawów okazjonalnych z pojedynczych towarów.

Wymagania:

Co będzie pomocne w wykonywanych czynnościach?

  • Dokładność i skrupulatność,

  • Zdolności manualne,

  • Zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Współpracę na podstawie umowy zlecenie,

  • Elastyczne godziny współpracy,

  • Szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do wykonywania zlecenia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

FM Logistic Centralna Europa jest częścią Grupy FM, globalnego lidera rozwiązań logistycznych powstałego we Francji, obecnego dzisiaj na 3 kontynentach, w 14 krajach na świecie. W regionie Centralnej Europy firma działa w 4 krajach: w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

FM Logistic CE posiada 19 platform logistycznych, 24 magazyny przeładunkowe i zatrudnia ponad 5 500 pracowników. Dysponuje łącznie ponad 750 000 mkw. powierzchni magazynowej tworząc ponad 1 000 000 miejsc paletowych, a także flotą ok. 2 500 pojazdów. Jako czołowy operator logistyczny w regionie, firma oferuje swoim klientom usługi związane z magazynowaniem, składowaniem, co-manufacturingiem, co-packingiem oraz transportem i dystrybucją towarów . W ostatnich latach uwaga organizacji jest skoncentrowana na kompleksowych rozwiązaniach dla łańcucha dostaw wspierających klientów we wdrażaniu ich strategii omnichannel.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl