Pracownik Magazynowy

Osoba fizyczna (prywatna)
Bełżyce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

NESTLE POLSKA S.A. ODDZIAŁ NESTLE WATERS

Producent wody butelkowanej posiadający w swoim portfolio marki Nałęczowianka, San Pellegrino, Acqua Panna i Perrier

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Nałęczowianka w Nałęczowie

Główne zadania:

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Odbiór towaru z linii produkcyjnej i składowanie go w magazynie

  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • Przepakowywanie i inwentaryzacja materiałów

  • Przestrzeganie zasad BHP i dbanie o jakość produktu

Od kandydatek/ów oczekujemy:

  • Posiadania uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych (dodatkowym atutem będzie praktyczna umiejętność ich obsługi oraz obsługa wózków wysokiego składu)

  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

  • Umiejętności współpracy w zespole

  • Podstawowej znajomości obsługi komputera

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy o pracę na pełen etat, bezpośrednio przez Oddział Nestle Waters

  • Konkurencyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie sponsorowane przez pracodawcę, Pracowniczy Program Emerytalny, świadczenia z funduszu socjalnego)

  • Atrakcyjne dodatki za pracę w soboty, niedziele i święta

  • Możliwość zdobycia nagród finansowych za zgłaszane pomysły oraz za aktywności rozwojowe

  • Program wdrożenia nowego pracownika na stanowisku pracy - u nas możesz zdobyć pierwsze doświadczenie jako operator wózka widłowego i poznać specyfikę funkcjonowania Centrum Dystrybucyjnego w praktyce

27 mar 2024;   from: www.olx.pl