Pracownik porządkowy - sprzątanie domu jednorodzinnego

Osoba fizyczna (prywatna)
Rybnik Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Poszukuję pracownika porządkowego do sprzątania domu jednorodzinnego znajdującego się w Rybniku-Chwałęciacach (dom bez dzieci i zwierząt).

Jestem nastawiona na długoterminową współpracę w oparciu o umowę o pracę.

Zakres obowiązków:

- praca od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie;

- bieżące utrzymywanie czystości w całym domu (m.in. podłogi, kuchnia, łazienka);

- pranie i prasowanie;

- okazjonalne zakupy/gotowanie.

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B;

- osoba niepaląca.

Zastrzegam sobie prawo do odpowiadania wyłącznie na rzetelnie przygotowane dokumenty CV.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl