Praca Operator koparki obrotowej i koparko-ładowarki z doświadczeniem

Osoba fizyczna (prywatna)
Olkusz Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnimy operatora koparki obrotowej i koparko-ładowarki

Wymagania:

- uprawnienia na koparki, prawo jazdy kat.B ,

- doświadczenie w pracy na koparce,

- umiejętność pracy w zespole,

- gotowość do pracy

W zamian oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- niezbędne narzędzia do wykonywania prac,

Nie szukamy osób do przyuczenia.

Kontakt Łukasz 51*******95

16 lut 2021;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Olkusz
Opis: Zatrudnimy operatora koparki gąsienicowe na terenie woj. Małopolskiego. Praca na terenie Krakowa lub Olkusza.
8 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Olkusz
Opis: Zakres obowiązków: Praca na stanowisku operatora maszyn CNC - FREZARKI Dobór parametrów obróbki; Przygotowanie narzędzi i materiałów do pracy; Kontrola jakości wykonywanych detali Przygotowanie i właściwe uzbrojenie maszyny; Nadzorowanie ...
6 miesięcy temu
  • Adecco Poland Sp. z o.o.
  • Olkusz
4 660 zł 5 000 zł jeden miesiąc
Opis: Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem ...
10 dni temu
28 zł jedna godzina
Opis: Do naszego Salonu Verona w Olkuszu poszukujemy Doradcy Klienta - praca dodatkowa - w weekendy. Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 200 miejscach w Polsce oraz za granicą i stale powiększa ...
23 dni temu