Asystent/ka biura 1/2 etatu - ŚWIDNICA

Osoba fizyczna (prywatna)
Świdnica Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

W związku z otwarciem nowego biura w Świdnicy , firma Ontario Energy , zajmująca się kompleksowo wykonawstwem pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz termomodernizacji budynków, poszukuje pracownika na stanowisko: asystent/ka biura

Praca : stacjonarna, w biurze

Wymiar pracy : pół etatu, z możliwością przejścia na cały etat

Główne obowiązki:

· Zapewnienie właściwego i terminowego obiegu dokumentów;

· Wsparcie biura w codziennych działaniach administracyjnych;

· Pomoc w uzyskaniu dofinansowań dla Klientów;

· Udział w procesie rekrutacji Przedstawicieli Handlowych;

· Utrzymywanie kontaktu mailowego/telefonicznego z Klientami;

Wymagania:

· Dobra organizacja pracy własnej;

· Samodzielność w podejmowaniu decyzji;

· Znajomość pakietu MS Office;

· Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów;

· Dokładność, odpowiedzialność i sumienność;

Oferujemy:

· Możliwość rozwoju;

· Darmowe szkolenia;

· Wynagrodzenie rosnące wraz z rozwojem kompetencji;

· Miłą, niekorporacyjną atmosferę pracy;

· Niezbędne narzędzia do pracy;

Prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem strony OLX

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl