Ślusarz Spawacz jedna zmiana 35-50 zł/godz.brutto

4 500 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Grodzisk Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma PPHU ZWANZIG, wykonująca osprzęt do maszyn budowlanych i rolniczych (łyżki objętościowe łyżki do koparek) konstrukcje stalowe, itp. Poszukuje osoby na stanowisko ślusarz / spawacz oraz pomocnika ślusarza do zakładu w Wiosce gm Rakoniewice Oczekujemy: doświadczenia w podstawowych pracach ślusarskich umiejętności spawania metodą MIG/MAG TIG będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

praca na miejscu zatrudnienia na umowę o pracę

stabilne zatrudnienie pracę jednozmianową (nadgodziny pozostawiamy do własnej decyzji) wynagrodzenie zależne od zaangażowania i umiejętności

pracę w zg

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Wielkopolski
7 000 zł 9 000 zł jeden miesiąc
SZAJEK sp. z o.o. to firma rodzinna zajmująca się dystrybucją mięsa i wędlin. Obecnie poszukujemy osób do pracy jako Mechanik/Ślusarz/Konserwator maszyn Wymagania: • dbałość i sumienność przy wykonywaniu obowiązków • prawo jazdy kat. B, • mile...
25 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Wielkopolski

Opis:

Firma D.T.J Sp.z o.o. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim we współpracy z firmą Quickpack, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracowników na stanowisko: ŚLUSARZ / MECHANIK

OPIS STANOWISKA:

  • 3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Wielkopolski

Opis:

Zakład produkcyjny z branży bram przeciwpożarowych, zaprasza chętnych do pracy.

Zatrudnimy pracownika na magazyn.

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Zakres obowiązków:

  • prace ...

26 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Grodzisk Wielkopolski
5 000 zł 6 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Nasza firma świadczy usługi z zakresu stali, aluminium i spawalnictwa . Zajmujemy się produkcją seryjną jak i wykonywaniem projektów na zamówienie (stawianie hal , magazynów itd.)

Do naszego zespołu poszukujemy:

  • ...

2 lata temu