Zatrudnię pracownika do napełniania poduszek

19 zł - 20 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Mosina Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

FWMT POLAND zatrudni:

Pracownika do wypełniania poduszek do mebli tapicerowanych

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyny do wypychania poduch

  • zszywanie poduszek

Praca od pon do pt od 7 do 15:00

20 zł na rękę/1 h

umowa zlecenie

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

18 zł 35 zł jedna godzina
Opis: Zatrudnię Brukarzy, Pomocników Brukarza, Pracownika fizycznego do pomocy oferujemy: -praca stała -atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy -stałe godziny pracy -transport Poznań Mosina Puszczykowo Luboń Proszę o kontakt ...
2 lata temu
Opis: Zatrudnię osobę do pracy przy produkcji wyrobów gumowych - dywaników samochodowych. Praca na cały etat zmianowa. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową lub pojawienie osobiście w siedzibie firmy motohobby.pl, Przemysłowa 19, 62- ...
2 lata temu
Opis: Zatrudnię osobę do pracy przy produkcji wyrobów gumowych - dywaników samochodowych. Praca na cały etat, 3 - zmianowa. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV drogą mailową lub pojawienie osobiście w siedzibie firmy motohobby.pl, Przemysłowa 19, ...
5 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Mosina
Opis: Zatrudnię kierowcę do prowadzenia busa plandeki na terenie kraju. Wyjazd na cały tydzień powroty na weekend. Poproszę wiadomości z krótkim opisem doświadczenia
27 dni temu