Kierowca busa typu chłodnia (kat. B+ADR)

Maszonski Logistic Sp. z o.o. Sp. k.
Gorzów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Maszoński Cargo Group to zespół spółek, które swoje DNA budowały w branży transportu ciężarowego. W ciągu 28-letniej historii, rozwijając kompetencje i kulturę pracy zyskaliśmy uznanie wielu klientów na terenie całej Europy. Stało się to okazją do rozbudowania floty do 420 nowoczesnych aut. Rosnąc w siłę i rozwijając swoje możliwości, inwestujemy nasze know-how w nowe sektory, powołując do życia nowe marki. Zaczynając od powierzchni magazynowej w 2023 roku, oddajemy naszym klientom obecnie blisko 70 000 m kwadratowych magazynów wysokiego składowania. Odważnie wchodzimy w sektor Pharma & Special Goods spełniając wysokie wymogi jakościowe. Jesteśmy również bardzo zaangażowani w logistykę intermodalną łącząc transport kolejowy z drogowym, a oferowana dodatkowa przestrzeń magazynowa 70 000 m kwadratowych wyróżnia naszą ofertę. Takie możliwości dla naszych klientów wymagają również zgranego zespołu i bardzo kompetentnej obsługi. Jeśli poznając nas odczuwasz chęć pracy na proponowanym stanowisku, skontaktuj się z nami i przekaż aplikację rekrutacyjną.

Start pracy z siedziby firmy: Sulęcin (woj. lubuskie)

Twoje zadania to:

  • transport towarów i realizacja zleceń transportowych na terenie UE i UK

  • reprezentowanie firmy przed klientem

  • dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat: B + ADR

  • książeczka sanitarno-epidemiologiczną lub gotowość do jej wyrobienia,

  • odpowiedzialność i profesjonalności w wykonywaniu obowiązków,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy Tobie:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dużej stabilnej firmie transportowej

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • nowoczesna w pełni wyposażona flota pojazdów

  • wyjazd oraz powrót do bazy w Sulęcinie (woj. lubuskie)

  • pełne wsparcie działu szkoleń

  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień

  • pełne wsparcie spedycji (w języku polskim, ukraińskim)

  • ubezpieczenie grupowe

  • opieka medyczna

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl