PRACA od zaraz! Sprzątanie biura Droszyńskiego/ Gdańsk

29 zł - 29 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Sopot Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Zakres obowiązków:

Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:

• Sprzątanie powierzchni biurowych, recepcji, kuchni, toalet

• Odkurzanie wykładzin

• Mycie ekspresów

• Codzienne opróżnianie koszy

Wymagania:

• Dokładność i sumienność

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę

• Dyspozycyjność do pracy po godzinie 20:00-2:00 (6 godzin pracy)

• Atrakcyjna stawka zależna od doświadczenia

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Przyjazne miejsce pracy – klimatyzowane pomieszczenia o podwyższonym standardzie czystości

Obiekt znajduje się 400m od stacji PKP Gdańsk Oliwa!

Oferta skierowana również do Kandydatów i Kandydatek z niepełnosprawnościami. Aplikując na to stanowisko, masz pewność, że będziesz oceniany/a wyłącznie na podstawie swoich kompetencji.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, zadzwoń JUŻ TERAZ - 45*******78

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl