Zatrudnię pracownika do prac magazynowo produkcyjnych

4 300 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Baldoor - ASFBIOASEKURACJA
Bełchatów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię Pracownika do prac magazynowych/produkcyjnych

Obowiązki:

  • Prace w obrębie magazynu, załadunek i rozładunek

  • Przygotowanie towaru do pakowania

  • Kompletowanie zamówień,

  • Pakowanie i przygotowanie do wysyłki

  • Cięcie plandeki

  • Inne zlecone czynności

  • udział w szkoleniach wyjazdowych (zgodna z profilem firmy)

Wymagania:

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność

  • Kreatywne myślenie

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od czerwca

  • W godzinach od 8-16, od poniedziałku do piątku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie / umowa o pracę do uzgodnienia

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Miejsce pracy Bełchatów - Grocholice

Osoby chętne i odpowiedzialne prosimy o przesłanie CV .

25 lis 2019;   from: www.olx.pl