Pracownik produkcji przy produkcji sklejek i płyt stolarskich

SKLEJKA ORZECHOWO S.A.
Jarocin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

SKLEJKA ORZECHOWO S.A.

Spółka Skarbu Państwa, uznany producent sklejek i płyt stolarskich, poszukuje kandydatek i kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcji przy produkcji sklejek i płyt stolarskich

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie III zmianowym

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • umiejętność adaptacji na różnych stanowiskach pracy

  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełen etat,

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii, prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, podanie danych ma charakter dobrowolny.

10 sty 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jarocin
Opis: PPHU "Larus" Krzysztof Adamkiewicz, 63-233 Jaraczewo ul. Jarocińska 3, zatrudni od zaraz kobiety i mężczyzn na stanowisko pracownik produkcji w przetwórstwie rybnym, praca na pełen etat, umowa o pracę, praca dwuzmianowa.
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jarocin
Opis: GOPOL spółka z o.o. jeden z czołowych producentów narzędzi do mechanicznej obróbki drewna, poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik produkcji . Oczekujemy i oferujemy: Wykształcenie techniczne mile widziane Oferujemy pracę w oparciu o umowę o ...
3 lata temu
4 000 zł 4 500 zł jeden miesiąc
Opis: Zakres obowiązków: udział w produkcji w oparciu o plan produkcyjny oraz obowiązujące procedury bezpieczeństwa i jakości (BHP, HACCAP) utrzymaniu porządku: czyszczenie maszyn oraz obszaru produkcyjnego obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (piec ...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jarocin
4 430 zł 4 431 zł jeden miesiąc
Opis: Przyjmę do pracy pracownika produkcji do kompletowania zamówień. Praca dla mężczyzny. Zadania: kompletowanie zamówień realizacja planów produkcyjnych wizualna kontrola jakościowa wyprodukowanego produktu utrzymanie porządku na stanowisku pracy ...
5 dni temu