Operator cyfrowych maszyn drukujących

Osoba fizyczna (prywatna)
Mikołów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Jesteś pasjonatą? Dołącz do nas! Szukamy ludzi z pasją!

Drukarnia cyfrowa Pasja jest firmą tworzoną przez zespół posiadający wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki wieloletniej praktyce poligraficznej. PasjaDruk24.pl

to młodsza siostrą drukarni sitodrukowej Pasja, istniejącej na rynku od ponad 30 lat. Wysoka jakość druku, wdrażanie nowatorskich rozwiązań, zróżnicowany park maszynowy i duży zakres możliwości poligraficznych to coś, co nas wyróżnia.

Rzetelność pracy i wieloletnie doświadczenie pozwoliły na na pozyskanie Klientów w kraju i za granicą.

Druk cyfrowy jest jedną z wielu oferowanych przez nas usług. PasjaDruk24.pl to także usługi introligatorskie.

Do swojego zespołu poszukujemy operatora cyfrowych maszyn drukujących.

Opis stanowiska :

  • obsługa cyfrowych maszyn drukujących

    Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podanym stanowisku

Zapewniamy

  • pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, solidne wynagrodzenie

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

20 sie 2020;   from: www.olx.pl