Przyjmę do pracy inżynier budowy, brygadzista

5 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Dąbrowa Górnicza Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Oferujemy pracę na stanowisku: INŻYNIER BUDOWY, BRYGADZISTA

Wymagania:

· uprawnienia budowlane

· znajomość branży stalowej/budowlanej

· obsługa programów takich jak: Trimble Connect ,DWG, PDF ,AutoCAD

· prawo jazdy kat. B

· dyspozycyjność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

· doświadczenie w podobnym zakresie obowiązków

· umiejętność pracy pod presją czasu

· uprawnienia na zwyżki, ładowarki.

Zakres obowiązków:

· przygotowanie wycen Inwestycji

· kompleksowe przygotowanie ilościowych zestawień materiałowych

· umiejętność czytania i analizy rysunków technicznych

· umiejętność samodzielnej organizacji pracy

· prowadzenie korespondencji mailowej

· gotowość do wyjazdów na daną inwestycję w celu np. narady koordynacyjnej

· praca zdalna z możliwością spotkań oraz konsultacji.

Oferujemy:

· możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

· stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku

· pracę z doświadczonym, zgranym zespołem

· atrakcyjne wynagrodzenie

· umowa o współpracę - do ustalenia (zlecenie,etat,B2B)

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl