TELEMARKETER - telefoniczny kontakt z URZĘDNIKAMI

2 800 zł - 4 000 zł jeden miesiąc
Private Corporate Consulting Sp. z.o.o.
Olsztyn Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Kilka słów o nas

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą organizującą szkolenia. Od 13 lat nieustannie szkolimy urzędników samorządowych z tematów, które są dla nich trudne i niezrozumiałe. Pomagamy im rozwiązywać problemy, które pojawiają się na skutek niejasnych ustaw. Przygotowujemy dla nich gotowe materiały, z których od razu mogą korzystać.

Poszukujemy osoby:

  • która ma doświadczenie w TELEMARKETINGU,

  • która chce pracować ZDALNIE - jest to wygodna forma pracy, dzięki niej można zaoszczędzić czas oraz pieniądze, które marnują się na dojazdy. Należy jednak pamiętać, że podczas pracy zdalnej niezbędna jest duża samodyscyplina, zaangażowanie i determinacja,

  • która umie zbadać potrzeby klienta, wykorzystać te informacje i podtrzymać rozmowę,

  • która lubi swobodę pracy - oferujemy skrypt, czyli bazę do rozmowy, ale to od Ciebie zależy jak go modyfikujesz i o czym będziesz rozmawiał z urzędnikiem, chcemy, aby nasze rozmowy były naturalne,

  • chętnej do zdobywania nowego doświadczenia i wykorzystania już zdobytej wiedzy w odpowiedni sposób,

  • która ma doświadczenie w rozmowie z klientami - nasi klienci to w 99% urzędnicy. Ta grupa klientów chce rozmawiać w sposób bardzo przystępny i kulturalny, trzeba umieć do niej dotrzeć i konsekwentnie zbijać obiekcje,

  • która realizuje wymagane cele oraz sama stawia sobie wyzwania i stara się im sprostać (przydadzą się tu kompetencje analityczne),

  • jest otwarta na wskazówki trenera,

  • uśmiechniętej, kontaktowej, lubiącej rozmawiać z ludźmi.

Do głównych zadań będzie należało do Ciebie:

· Kontaktowanie się z urzędnikami

· Sprzedaż naszych szkoleń

· Sporządzanie notatek z rozmów

· Realizacja celów sprzedażowych

Wymagania techniczne wobec kandydatów:

· oprogramowanie: Windows 10, Windows 11, macOS

· komputer z podłączeniem do Internetu

· słuchawki

Oferujemy:

® Wynagrodzenie: stawka godzinowa (28zł/h brutto) + atrakcyjny system premiowy rozliczany miesięcznie

® Czas pracy: system 6 godzinny, 8:00 -14:00 w dniach od poniedziałku do piątku

® Forma pracy: ZDALNA

® Dodatkowo: otrzymasz wsparcie trenera już od pierwszego dnia wdrożeniowego

® Zapewniamy niezbędne oprogramowanie oraz aplikację do dzwonienia

® PŁATNY 6 DNIOWY OKRES WDROŻENIOWY - 160zł/ dzień

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę poprzez zewnętrzny formularz aplikacyjny.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Olsztyn
Opis: Zatrudnię na umowę zlecenie Telemarketera. Praca zdalna 20 godzin tygodniowo, elastyczne godziny pracy 0d 8:00 do 16:00 bez weekendów wymagane doświadczenie w telemarketingu zatrudnienie od 7 maja Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem ...
25 dni temu
Opis: Zatrudnię na myjni samochodowej - studio detailingu. Proszę tylko o kontakt telefoniczny - 51********48.
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Olsztyn
Opis: W naszej firmie tworzymy bezpieczne środowisko pracy z myślą o rozwoju pracowników w sektorze obsługi klienta. Dołącz do nas jako Specjalista ds. Obsługi Klienta i zdobądź umiejętności cenione i przydatne w tej nieustannie rozwijającej się branży. ...
8 miesięcy temu
  • Columbus Energy S.A.
  • Olsztyn
Opis: Twój zakres obowiązków: pozyskiwanie gruntów pod farmy fotowoltaiczne na określonym obszarze (głównie północna część Polski) zawieranie umów dzierżaw, aneksów i służebności praca w terenie 3-4 dni w tygodniu (czasem możliwe noclegi poza miejscem ...
19 dni temu