Pracownik pizzerii - praca sezonowa

28 zł - 32 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Nowy Dwór Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Ośrodek wczasowy w Jantarze poszukuje osób do pracy w Pizzerii Venezia w sezonie letnim.

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie pizzy i innych produktów z oferty menu

- przygotowanie ciasta

- obsługa klienta

-uzupełnianie towaru

- dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:

- chęć do pracy

- umiejętność pracy w zespole

- dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Wysokość wynagrodzenia do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

8 kwi 2022;   from: www.olx.pl