Sprzedawca - Konsultant w Salonie T-Mobile

Osoba fizyczna (prywatna)
Rybnik Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Sprzedawca Konsultant w Sklepie T-Mobile

Atoryzowany Agent T-Mobile poszukuje kandydata na stanowisko Konsultant - Sprzedawca w Salonie T-Mobile

miejsce pracy; Rybnik

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

- podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych

- kompleksowa obsługa klientów

- aktywna sprzedaż i promowanie ofert T- Mobile

- doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej

- realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

- bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem

- budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku

WYMAGANIA

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

- masz w sobie determinację i motywację do pracy

- łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać

- sprzedaż jest tym, w czym czujesz się dobrze

- działasz elastycznie

- potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

- dobrze znasz pakiet MS Office

- masz doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- profesjonalne szkolenia sprzedażowe

- Szkolenia autoryzacyjne – otrzymasz pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu

- możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych!

CV można również przesyłać na adres alkom[małpa]alkom-gsm.com.pl wpisując w temacie: CV Rybnik

O nas

Autoryzowany Agent T-Mobile

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl