Praca Magazynier

Osoba fizyczna (prywatna)
Jędrzejów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy dynamicznej oraz zaangażowanej osoby posiadającej umiejętność organizacji pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Obsługa silosów zbożowych, wagi

  • Obsługa wózków widłowych i ładowarki

  • Przyjmowanie i wydawanie zbóż oraz ich kontrola

  • Prace konserwacyjne

  • Utrzymanie porządku

  • Prawo jazdy kat. C

    OFERUJEMY :

  • Pracę w stabilnej i stale rozwijającej się firmie

  • Miłą atmosferę

  • Uczciwe wynagrodzenie

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jędrzejów
Opis: MAGAZYNIER LOGISTYK – MAGAZYN PZREMYSŁOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kontrola jakości i ilości towaru przyjmowanego i wydawanego rozmieszczanie towarów w magazynie dokonywanie na bieżąco inwentaryzacji towaru OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: · Wykształcenie min. ...
28 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jędrzejów
4 300 zł 5 000 zł jeden miesiąc
Opis: Przyjmiemy do pracy na linii produkcyjnej ubojni drobiu bardzo proste czynności do wykonywania . Praca w związku ze specyfiką zakładu rozpoczyna się o g. 3.00 lub 6.00 Praca na 1/2 lub cały etat do ustalenia Praca od poniedziałku do piątku Więcej ...
rok temu
28 zł 30 zł jedna godzina
Opis: Poszukujesz lekkiej pracy dorywczej lub jesteś zainteresowany/a dłuższą współpracą? A może chcesz zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Dobrze trafiłeś/aś! Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego uczymy od podstaw! Poszukujemy osób chętnych ...
22 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Jędrzejów
Opis: Palmix Tarde Sp. z o.o. lider w produkcji opakowań drewnianych, producent i dystrybutor palet, tartak zatrudni stróża/portier. Praca w weekendy w godzinach nocnych. Więcej pod nr tel. 57*****60 lub 66*****58
rok temu