Biuro Rachunkowe zatrudni księgową z doświadczeniem

4 500 zł - 6 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Łódź Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Biuro Rachunkowe zatrudni księgową z doświadczeniem.

Zakres obowiązków:

  • pełna obsługa księgowa powierzonych firm,

  • sporządzanie plików JPK VAT, deklaracji podatkowych (PIT, CIT), informacji NIP oraz sprawozdań GUS,

  • analiza dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz stosownymi przepisami podatkowymi,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych,

  • analiza rozrachunków z kontrahentami,

  • kontakt z Urzędami.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych (min.1-2 lata),

  • znajomość przepisów podatkowych niezbędnych do obsługi księgowej,

  • umiejętności sporządzania plików JPK oraz deklaracji podatkowych,

  • wykształcenie kierunkowe,

  • obowiązkowość,

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji,

  • znajomość MS Excel,

  • znajomość programu Comarch ERP Optima - mile widziane,

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziane.

Oferujemy:

  • pracę w sympatycznej atmosferze,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • umowę o pracę,

  • potrzebne narzędzia pracy,

  • elastyczny czas pracy,

  • szkolenia,

  • wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Zapraszamy do składania CV - biuro.libromastro.pl.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101, poz. 926).

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl