Praca / sprzątanie biur, hali oraz pomieszczeń socjalnych

Osoba fizyczna (prywatna)
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Praca dodatkowa w godzinach popołudniowych, dwa razy w tygodniu, średnio 3-4 godziny.

Sprzątanie korytarzy, łazienek, części biurowych i socjalnych oraz pomieszczeń na hali.

Czego oczekujemy:

  • zaangażowania

  • chęci do pracy

  • odpowiedzialności

Mile widziane osoby z orzeczeniem lekarskim, ale nie jest to warunek konieczny.

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 350zł netto/tydzień

  • elastyczne godziny pracy

Lokalizacja: Opole - Grudzice, Firmowa 3a

Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Praca od zaraz !!

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Opole
Dzień dobry. Poszukujemy Pani do utrzymania czystości na terenie obiektu w Opolu Sprzątanie powierzchni wystawowej, biur. Dbanie o czystość ekspozycji. dbanie o czystośc sanitariatów.. Umowa o pracę na czas określony 3/4 etatu Praca zmianowa...
2 miesiące temu
28 zł 28 zł jedna godzina

Opis:

Poszukujemy pracownika serwisu sprzątającego.

Miejsce pracy: Galeria Solaris Plac Kopernika 16, Opole

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie czystości w częściach wspólnych

  • Sprzątanie toalet i ...

3 miesiące temu
  • Rayan Cleaning Sp. z o.o.
  • Opole
30 zł jedna godzina

Opis:

Firma Rayan Cleaning poszukuje osobę do sprzątania pomieszczeń biurowych, socjalnych i sanitarnych w Chróścicach. Praca 5 razy w tygodniu w godzinach od 15.00 do 20:00 . Wynagrodzenie 30 złotych brutto / godz.

Jesteśmy nastawieni ...

2 dni temu
4 242 zł 4 300 zł jeden miesiąc

Opis:

Firma zatrudni Panią do sprzątania pomieszczeń biurowych na terenie Jednostki Wojskowej w Opolu. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.

Wiadomość pod numerem tel. 69*******31 w godzinach od 8.00-16.00.

23 dni temu