Konsultant-Sprzedawca

Douglas Polska
Piła Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów poprzez wykorzystanie fachowej wiedzy produktowej i sprzedażowej,
  • Codzienny rozwój warsztatu makijażu, pielęgnacji i dobierania zapachu,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Aktywne uczestnictwo w promocjach, konkursach i akcjach organizowanych lokalnie.

Nasze wymagania

  • Pierwsze zdobyte doświadczenie w sprzedaży,​
  • Otwartość na ludzi,
  • Nieustanna chęć poprawiania swoich umiejętności,
  • Znajomość kosmetycznych nowinek i najnowszych trendów.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Rozbudowany system szkoleniowy,
  • Możliwość testowania i zdobywania wiedzy dot. wielu wspaniałych i luksusowych kosmetyków.
29 kwi 2024;   from: www.olx.pl