Kierowca BDF, SOLO, WYWROTKA / Niemcy

7 500 zł - 12 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

KONTAKT WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY

1. Kierowca kat. C+E BDF / Lipsk

Trasy pod DHL/Deutsche Post w większości nocne

Stawka: 3000 euro - bez systemu lub w systemie (stawka do uzgodnienia)

2. Kierowca kat. C+E BDF / Lipsk

Stałe trasy dzienne pod DHL/Deutsche Post

Mercedes Actros mp4, przyczepa na osi skrętnej

3. Kierowca kat. C SOLO

pon-pt, pon-sob lub praca w systemie

KONTAKT WYŁĄCZNIE TELEFONICZNY

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Wrocław
5 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc
Firma zatrudni kierowcę z kat. CE na wywrotkę, z doświadczeniem. Praca na miejscy codzienny zjazd na bazę Telefon kontaktowy 60*****99
2 lata temu
10 000 zł 13 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Poszukujemy kierowców C i C+E do pracy w Niemczech(Berlin,Frankfurt,Monachium,Magdeburg,Lipsk,Hannover,Hamburg,Kassel,Drezno)

Nie wymagamy doświadczenia i znajomości języka obcego.

Polski dyspozytor.

Zakwaterowanie ...

3 lata temu
10 000 zł 18 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Twój zakres obowiązków

  • Praca na trasach po Niemczech bądź na trasach międzynarodowych – do wyboru

  • Praca w systemie 2/2, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, bez systemu z wolnymi weekendami – do wyboru

  • ...
2 lata temu

Opis:

POSZUKIWANY do pracy od zaraz# PD/MK/2022 kto? KIEROWCA ZAWODOWY kat. C+Egdzie? NIEMCY, okolice LIPSKA Co oferujemy i gwarantujemy?- zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej- bazę blisko polskiej granicy – w okolicach ...
7 dni temu