Mechanik samochodów ciężarowych i maszyn

8 000 zł - 10 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Piaseczno Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Warsztat obsługujący samochody ciężarowe i sprzęt budowlany poszukuję do pracy na stanowisko: Mechanik

Główne zadania: - naprawa i serwis oraz przeglądy maszyn budowlanych i pojazdów firmowych, serwis mobilny

Wymagania: Mile widziana znajomość mechaniki, Prawo jazdy kat B.

Miejsce pracy: Piaseczno i okolice.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

Opis: Firma transportowa z okolic Tarczyna zatrudni mechanika samochodów ciężarowych, elektromechanika. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie, pomagamy uzyskać dokumenty dla osób z zagranicy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 72*****00
3 miesiące temu
  • Poczta Polska S.A.
  • Piaseczno
Opis: Poczta Polska S.A. Mechanik Samochodowy​ Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łączyny 8 ​ Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 Twoje zadania: diagnostyka i naprawa pojazdów osobowych i ...
22 godziny temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piaseczno
6 500 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Kornecki Auto Sport, niezależny serwis Subaru poszukuje samodzielnego mechanika samochodowego z doświadczeniem, do obsługi samochodów "ulicznych" i sportowych. Znajomość marki Subaru mile widziana. Praca przy serwisie bieżącym samochodów ulicznych ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Piaseczno
Opis: Trans-Petro-Color Sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy zatrudni w serwisie samochodów osobowych osobę na stanowisku MECHANIK SAMOCHODOWY Opis stanowiska: · Diagnozowanie usterek oraz ich naprawa; · Wykonywanie usług z zakresu mechaniki samochodowej ...
6 miesięcy temu