Kurier DHL - trasa Mielno /prac poniedz.- piątek

5 300 zł - 5 800 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Koszalin Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Praca na stanowisku kuriera w firmie DHL polega na dostarczaniu przesyłek do klientów firmowych oraz osób prywatnych
Trasa nadmorska - rejon Mielno

Szukamy osoby, która podejmie się zadania dostarczenia około 80 przesyłek dziennie.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości 4200 zł -4600 zł netto miesięcznie.
Elastyczne warunki zatrudnienia - możliwość pracy zarówno na okres wakacyjny, jak i na stałe.

Wymagania:

- Prawo jazdy kategorii B
- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
- Zaangażowanie i odpowiedzialność

Jeśli jesteś gotowy do pracy i spełniasz nasze wymagania, aplikuj .
29 kwi 2024;   from: www.olx.pl