Księgowa/-y w branży Automotive (Opole)

Osoba fizyczna (prywatna)
Opole Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Nasza firma - Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/-y

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • minimum 2-3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • mile widziana znajomość systemu księgowego Comarch XL

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację mailową

  • wiedza w obszarze księgowości oraz podatku VAT

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole

  • zdolności analityczne, skrupulatność i terminowość

Zakres obowiązków:

  • księgowanie faktur zakupu

  • przygotowanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży

  • analiza rozrachunków z dostawcami i klientami

  • zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych

  • przygotowywanie wymaganych danych i współpraca z audytorami w trakcie audytu finansowego ksiąg

  • przygotowanie i wysłanie sprawozdań do Urzędu Statystycznego i do Narodowego Banku Polskiego - zgodnie z wymaganymi terminami

  • wprowadzanie usprawnień systemowych w zakresie powierzonego zakresu obowiązków.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego pracując w firmie produkcyjnej

  • szkolenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, ubezpieczenia grupowe na życie)

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl