Główna Księgowa / Główny Księgowy

15 000 zł - 20 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Maków Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Jol-Met Sp. z o.o. poszukuje głównej księgowej / księgowego.

WYMAGANIA:

· wykształcenie wyższe w zakresie finansów, ekonomii

· doświadczenie min. 3 letnie w prowadzeniu księgowości

· biegła znajomość przepisów rachunkowości, podatkowych, KP itd.

· wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

· bardzo dobra organizacja pracy

· znajomość programów księgowych, ERP

· znajomość systemu handlowo-księgowego Enova 365

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

· odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczenia podatkowe

· bieżące monitorowanie zmian w przepisach

· tworzenie polityki rachunkowości oraz procedur księgowo-podatkowych

· raportowanie na potrzeby zarządu, sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych,

· współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, radcowie prawni, doradcy podatkowi, NBP, banki, US, GUS)

· optymalizacja procesów i procedur księgowych

· obsługa audytów finansowych

· współpraca z doradcami (podatkowymi i innymi)

· wsparcie w procesie optymalizacji procesów księgowych i finansowych

· analizy rentowności, analizy kosztów

· optymalizacja kosztów

· windykacja należności

· ewidencja środków trwałych

· kontakt z ubezpieczycielami

· odpowiedzialność za rozwój i koordynację pracy zespołu księgowego

· komunikacja z działami operacyjnymi i administracyjnymi w firmie

OFERUJEMY:

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

· Atrakcyjne wynagrodzenie (otwartość na oczekiwania)

· Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

· Wsparcie zespołu i kadry zarządzającej

· Niezbędne narzędzia pracy

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl