Telefoniczny Doradca/Doradczyni Klienta | projekt sprzedażowy

28 zł - 30 zł jedna godzina
CCIG Group
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:
analiza potrzeb klienta i dopasowanie oferty,
kontakt z obecnymi klientami naszego Kontrahenta, którym kończy się umowa,
negocjowanie warunków,
utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Oczekiwania:
płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
wykształcenie min. średnie,
bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
pełna dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych.

Oferujemy:
stawkę godzinową 27,70 zł brutto/h + premie za wyniki sprzedażowe,
współpracę zdalną od poniedziałku do piątku (dla chętnych również w soboty), po okresie wdrożeniowym w Opolu (około 2 tygodni)
możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,
profesjonalny onboarding,
bieżące wsparcie przełożonego i trenera,
stabilne zatrudnienie i długofalową współpracę,
brak dress code'u (jeśli czasami pojawisz się w biurze) ;)

Zainteresowany/a? Nie czekaj! Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!
29 kwi 2024;   from: www.olx.pl