Brukarz- pracownik fizyczny

5 400 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Gostyń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

PB HAUS Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni:

PRACOWNIK DROGOWY, BRUKARZ, PRACOWNIK FIZYCZNY

Miejsce pracy: głównie wielkopolska oraz dolnośląskie

Obowiązki:

- praca przy remontach dróg i chodników

- bieżące naprawy

- prace fizyczne

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie o 15 letnim doświadczeniu oraz umowę o pracę na pełen etat

- gwarantujemy dojazd z siedziby firmy do miejsca pracy

- atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie + premie.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. od poniedziałku do piątku w celu przedstawienie szczegółów oferty: numer: 69*******71

30 cze 2023;   from: www.olx.pl