Zostań kurierem samochodowym w Koninie!

28 zł - 38 zł jedna godzina
Pyszne.pl
Konin Pełnowymiarowy dzień pracy Praca sezonowa

Opis:

Weź udział w rekrutacji już teraz, a pracę zacznij 20 maja!

Elastyczny grafik, Gwarantowana stawka godzinowa, Szybka i łatwa rekrutacja.

Szukasz pracy tylko na wieczory i weekendy? Aplikuj już dziś.

Żaden problem! Wystarczy, że:

  • Jesteś osobą pełnoletnią,

  • Posiadasz własne auto

  • Posiadasz smartfon z dostępem do Internetu.

  • Posługujesz się językiem polskim w stopniu komunikatywnym

Co na Ciebie czeka?

  • Stała stawka godzinowa - niezależnie od liczby zrealizowanych zamówień.

  • Elastyczny grafik - Ty decydujesz kiedy chcesz jeździć!

  • Dodatki za poruszanie się własnym pojazdem!

  • Bonus za zrealizowane zamówienia - im więcej dostarczysz, tym więcej zarobisz ponad stawkę godzinową!

  • Odpowiedni strój do pracy - dostosowany do pogody

  • Odpowiednie przeszkolenie do pracy – nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

  • Ciągłe wsparcie w pracy – do pomocy będzie zawsze gotowy zespół Koordynatorów i Dyspozytorów.

  • Będziesz przez nas ubezpieczony/-a – NNW a dodatkowo, masz również możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej lub ubezpieczenia na życie.

  • Napiwki od klientów - nie tylko w gotówce, ale również w aplikacji przy płatności on-line - wszystko trafi do Ciebie!

Bez ukrytych kosztów!

Bez rywalizacji z innymi Kurierami o zamówienia!

Bez pośredników!

Brzmi interesująco? Zapraszamy do zaaplikowania przez poniższy link do formularza rekrutacyjnego!

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Konin
Ks ięgarnia w Koninie zatrudni studentów, tegorocznych maturzystów do pracy na stanowisku sprzedawcy, na stoisku handlowym z podręcznikami znajdującym się przy markecie E Leclerc w Koninie ul. Przyjaźni 4. CV proszę kierować na maila.
jeden dzień temu
  • Firma Handlowa Jawro Jacek Wroniecki
  • Konin

Opis:

OPIS

SUNLOOX, CH Ferio w Koninie poszukuje Sprzedawcy w Salonie Optycznym.

Obowiązki:

- Profesjonalna obsługa klienta

- Prezentowanie produktów

...
2 miesiące temu
  • Firma Handlowa Jawro Jacek Wroniecki
  • Konin

Opis:

OPIS

Salon optyczny SUNLOOX, Ferio w Koninie poszukuje pracownika na stanowisku Optometrysta / Sprzedawca.

Obowiązki:

- Obsługa klienta

- Wykonanie ...

2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Konin

Opis:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, jest prowadzona rekrutacja na stanowisko DORADCY KLIENTA na terenie Konina:

Na tym stanowisku w naszej firmie odpowiedzialny będziesz za: -Pozyskiwanie nowych klientów, - ...

miesiąc temu