Produkcja- pakowacz

Randstad Polska Sp. z o.o.
Zelów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

PRACA CZY PAKOWANIU z książeczka SANEPID

Poszukujemy 4 kobiet do pakowania, foliowania, oklejania.

Prosta praca

oferujemy

  • prostą, lekką pracę – nie musisz mieć doświadczenia
  • wdrożenie pod okiem opiekuna i przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • pakowanie, foliowanie i oklejanie słoiczków
  • przyklejanie etykiet
  • praca przy maszynie

oczekujemy

  • WYMAGA KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • gotowość do pracy fizycznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl