Osoba zmywająca do restauracji w centrum Krakowa

PORTFEL INWESTYCYJNY APARTAMENTY I HOTELE SP. Z O.O.
Kraków Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

PI Apartamenty i Hotele - operator hotelowy zarządzający obiektami pod brandami własnymi i międzynarodowymi do restauracji w jednym ze swoich 4* hoteli w centrum Krakowa zatrudni osobę na stanowisko: OSOBA ZMYWAJĄCA

Zakres obowiązków:

  • zmywanie naczyń

  • pomoc w utrzymaniu porządku na kuchni

Wymagania:

  • chęci do pracy

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę

  • elastyczny grafik

  • wyżywienie w pracy oraz pakiet benefitów

  • wprowadzenie w pierwszych dniach pracy, wsparcie

  • pracę w przyjaznej atmosferze

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl