Spedytor międzynarodowy busy do 3.5 tony

3 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Tczew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma Transportowo-Spedycyjna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Spedytor Krajowy oraz Międzynarodowy.

Jeżeli jesteś osobą z doświadczeniem - Zapraszam !

Oczekiwania:

-Umiejętność pracy na oprogramowaniu wspomagającym transport drogowy min. Trans, Timocom, Teleroute.

-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

-Własna baza klientów.

-Dyspozycyjność !!

Twoje obowiązki:

-Samodzielna obsługa krajowych i międzynarodowych zleceń transportowych pozyskanych z giełd.

-Budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy z klientami.

Oferuję:

-Umowę o pracę.

-Narzędzia niezbędne do pracy.

-Wynagrodzenie w systemie podstawa + prowizja.

-Swoboda w pracy.

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

Jednocześnie informuję, że kontaktować będziemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

22 mar 2023;   from: www.olx.pl