Księgowa księgowy, samodzielny księgowy na 1/2 etatu

4 000 zł - 8 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kąty Wrocławskie Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Opis:

Główny księgowy, samodzielny księgowy w wymiarze 1/2 etatu

Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe CENTRUM z 30-to letnią tradycją, działające w branży energetycznej, wyspecjalizowane wpaliwach płynnych poszukuję osobę na stanowisko Główny/Samodzielny Księgowy.

Przykładowy zakres obowiązków:

· prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowość oraz prawem podatkowym,

· rozliczanie podatków (VAT, PIT, CIT dla jednostek mikro) oraz sporządzanie miesięcznych deklaracji (JPK) do właściwegourzędu skarbowego,

· współpraca z instytucjami zewnętrznymi takimi jak: US,UG, URE,

· przygotowanie rocznego sprawozdania finansowego do US,

· przygotowywanie miesięcznego rachunku wyników do celów zarządczych,

· okresowe uzgadnianie zapisów i sald na kontach,

· zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów księgowych oraz bieżąca kontrola pod względem zgodności ze zmianami prawnymi.

Wymagania:

· co najmniej 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

· wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym,

· znajomość prawa podatkowego w tym:ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o rachunkowości, ustawy VAT, kodeksu pracy, umiejętność ich prawidłowego interpretowania oraz stosowania,

· komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

· dobra znajomość obsługi programów Insert.

Oferujemy:

pomoc w obowiązkach czterech osób o wykształceniu ekonomicznym i znających dobrze obecny obieg dokumentacji i działalność organizacji. Będą one przygotowywać wszystkie dokumenty aby Główny Księgowy mógł sporządzić rachunek wyników/bilans,

· stałe usługi/doradztwo kancelarii prawnej,

· stałą opiekę informatyka wyspecjalizowanego w programach firmy Insert,

· rozbudowany system informatyczny dostarczający dowody księgowe na bieżąco z oddziałóww wersji elektronicznej, gotowych do dekretacji według wcześniej opisanych schematów.

W przesyłanym CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Centrum Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Kątach Wrocławskich ul. Fabryczna 11, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Wysyłając do nas swoją aplikacje w procesie rekrutacji zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez CENTRUM z biurem w Kątach Wr. ul. Fabryczna 11, 55-080 Kąty Wr..

Wypełniając obowiązek informacyjny, przekazujmy Tobie następujące informacje w związku z prowadzoną rekrutacją:

1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest CENTRUM z biurem w Kątach Wr. ul. Fabryczna 11, 55-080 Kąty Wr..

2. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż do 3 miesięcy w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Oznacza to, że po tym okresie Twoje dane zostaną przez nas usunięte z bazy danych kandydatów.

3. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

4. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji.

5. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych. Wniesienie takiej skargi nie dotyczy przebiegu samego procesu rekrutacji.

19 sie 2021;   from: www.olx.pl