Praca dla Recepcjonistki_Salon Masażu_Nowy Dwór Mazowiecki

Osoba fizyczna (prywatna)
Nowy Dwór Mazowiecki Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Oferujemy pracę dla Recepcjonistki

Opis stanowiska:

Poszukujemy energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko recepcjonistki z naciskiem na aktywność w sprzedaży. Recepcjonistka będzie odpowiedzialna za przyjmowanie rezerwacji, obsługę klientów oraz aktywne promowanie usług salonu masażu

Obowiązki:

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, e-mailowych oraz osobistych.

  • Powitanie i obsługa klientów w salonie.

  • Aktywne promowanie usług salonu oraz produktów dodatkowych.

  • Doradztwo klientom w zakresie dostępnych usług i produktów.

  • Obsługa kasy i rozliczanie płatności.

  • Organizacja pracy masażystek

  • Utrzymywanie porządku na recepcji oraz dbanie o estetyczny wygląd przestrzeni.

    Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność skutecznego przekonywania i sprzedaży.

  • Zorientowanie na klienta i wysoka kultura osobista.

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. podstawowym

  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność do podejmowania szybkich decyzji w trudnych sytuacjach.

  • Znajomość obsługi komputera

  • Ładny charakter pisma (Estetyka wypisywania voucherów)

  • Znajomość obsługi social media, tworzenie prostych grafik w programie Canva lub podobnym będzie dodatkowym atutem.

  • Status studenta będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie od aktywnej sprzedaży.

  • Elastyczny grafik pracy - praca na pół etatu lub cały w godzinach otwarcia salonu to jest 12-22 od wtorku do niedzieli

  • Szkolenia w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży.

  • Pakiet Spa oraz atrakcyjne zniżki na usługi kosmetyczne

    Jeśli jesteś osobą o pozytywnym podejściu do życia, lubiącą pracę z ludźmi i posiadającą umiejętności sprzedażowe, to ta praca jest dla Ciebie! Dołącz do naszego zespołu i wspólnie stwórzmy niezapomniane doświadczenie dla naszych klientów. Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą:

Mam nadzieję, że ogłoszenie spełnia Twoje oczekiwania! Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, śmiało pytaj.

Odezwiemy się do wybranych osób !

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl