Niemcy. Praca od zaraz dla kelnera/rki z zakwaterowaniem,osobny pokój

14 000 zł - 22 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Poznań Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Restauracje w Niemczech zatrudnią od zaraz, kelnerkę/ra z bardzo dobrą znajomością j.niemieckiego i z doświadczeniem w tej pracy.

Ponadprzeciętne warunki finansowe

Duże napiwki ze względu na duży ruch

Z zakwaterowaniem i wyżywieniem gratis

Możliwość nadgodzin

Zadania:

  • przyjmowanie zamówień od klientów

  • przynoszenie dań

  • przyjmowanie płatności od klientów

  • sprzątanie stolików i sali

  • współpraca z kuchnią

Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy zgodnie z niemieckim kodeksem pracy

Jednorazowy ryczałt na dojazd/ powitalne 100 EUR, płatne po przyjeżdżie, po podpisaniu umowy i po rozpoczęciu pracy

NIe pobieramy od polskich kandydatów żadnych opłat

  • Prosze o to, żeby w odpowiedzi na to ogłoszenie, nie zgłaszali się kandydaci ze słabą znajomością j.niemieckiego lub tylko angielskiego lub innego obcego lub bez doświadczenia. Takie podania pozostaną bez odpowiedzi

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl