Monter Wentylacji / Hydraulik / Spawacz Tig Praca Niemcy Berlin do 26e

Osoba fizyczna (prywatna)
Warszawa Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Poszukujemy samodzielnych hydraulików , spawacz tig , monterów wentylacji lub kilku osobowych ekip mających doświadczenie w pracach hydraulicznych , wentylacyjnych i spawalniczych na terenie Niemiec

Wymagana własna działalność gospodarcza

Rozpoczęcie prac hydraulicznych maj 2024 w rejonie Lipska

Prace spawalnicze od maja 2024 w Berlinie

Prace wentylacyjne od maja Berlin / Lipsk

Oferujemy stałe zlecenia

Zakres prac Spawacza :

Spawanie central grzewczych

Prace z rysunkiem technicznym

Zakres prac Wentylacje :

Montaż instalacji wentylacyjnych

Montaż kanałów i central

Prace z rysunkiem technicznym

Zakres prac dla hydraulików :

-Instalacje grzewcze

-Instalacje sanitarne

-Prace z rysunkiem technicznym

Oferujemy :

-Atrakcyjną stawkę godzinową 22-26 euro/h

-Prace 45-55 godzin tygodniowo

-Ciągłość zleceń

-Fakturowanie co dwa tygodnie (14 dni rozliczenie faktury)

-Pomoc w organizacji zakwaterowania

Wymagania

-Doświadczenie w wyżej wymienionych zawodach na terenie Niemiec

-Narzędzia niezbędne do wykonywania zleconych prac , ubrania robocze

-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. jedna osoba w ekipie)

-Prawo jazdy samochód

-Działalność gospodarcza ZUS a1 lub Gewerbe w Niemczech

-Freistellung

Osoby zainteresowane współpracą proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

Tel. +48**********74

29 mar 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa
18 000 zł 22 000 zł jeden miesiąc
Poszukujemy samodzielnych hydraulików , monterów wentylacji oraz monterów izolacji lub kilkuosobowych doświadczonych ekip na własnej działalności gospodarczej. Oferujemy stałe zlecenia na terenie Niemiec w rejonie Drezna Rozpoczęcie prac maj 2024...
2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa

Opis:

Opis

METALPLEX Sp. z o.o. producent konstrukcji i elementów stalowych zatrudni osobę na stanowisku spawacz TIG / ślusarz.

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów i konstrukcji stalowych w ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa

Opis:

Firma HJS Project Sp. z o.o. specjalizująca się w branży wentylacyjno-chłodniczej zatrudni:

Monter Wentylacji i Klimatyzacji lub Firmę Podwykonawczą

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Warszawa

Opis:

Witam działamy na rynku wentylacyjnym od 2015 roku.

Poszukujemy pracowników na stanowisko monter wentylacji. Praca na terenie Warszawy 5 dni w tygodniu. Oczekujemy minimum 6 miesięcznego doświadczenia.

Oferujemy na ...

rok temu