Kierowca kat. C - codziennie w domu rejon/okolice Poznania

5 500 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Plewiska Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witam,

Poszukuje kierowcę kat c praca na dystrybucji rejon/okolice Poznania.

Twój zakres obowiązków:

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego zgodnie z przepisami drogowymi

  • Dostarczanie towarów do klientów zgodnie z ustalonymi normami

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących przepisów i zasad BHP

  • Dbanie o powierzony mienie

  • Utrzymywanie w trakcie tras kontaktu z dyspozytorem

  • Monitorowanie stanu technicznego pojazdu

Nasze wymagania:

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii C

  • Posiadanie karty kierowcy

  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność obsługi tachografu cyfrowego oraz dokumentacji przewozowej

  • Dobra orientacja w terenie i umiejętność samodzielnej nawigacji

  • Umiejętność obsługi pojazdu oraz dbałość o jego stan techniczny

  • Znajomość przepisów drogowych i przewozu towarów

Oferujemy:

  • Przeszkolenie i wdrożenie w obowiązujące w firmie procedury

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia

  • Wózki ręczne oraz elektryczne

  • Onboarding pracownika

  • Ciągły kontakt i wsparcie podczas trasy przez dyspozytora oraz bezpośredni kontakt do głównego mechanika naszej floty

    Więcej informacji pod wskazanym numerem telefonu w ogłoszenia.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl