KUCHARZ / KUCHARKA oraz zastępcy

4 000 zł - 5 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Zamość Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witam poszukujemy do pracy osób w małym bistro obiady domowe.

Zakres obowiązków to

przygotowanie stanowiska pracy

podgrzewanie wyrobów garmażeryjnych jak pierogi różnego rodzaju, naleśniki, kopytka

Przyrządzanie dań jak kotlet schabowy/drobiowy surówka i frytki

gofry różnego rodzaju

przygotowywanie obiadów dla grup zorganizowanych

Jeśli ktoś lubi gotować poradzi sobie bez problemu liczy się chęć do pracy i zaangażowanie

Po więcej szczegółów zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną :)

cv ze zdjęciem proszę przesyłać jako załącznik do ogłoszenia z klauzulą RODO

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zamość
Aleje Smaku Pizza & Restaurant w Zamościu zatrudni Kucharkę / Kucharza. Tylko osoby z doświadczeniem ! Menu to Proste Tradycyjne dania Kuchni Polskiej. Szukamy osoby szukającej stałej pracy ( 12 miesięcy w roku / nie sezonowo ) Wymagania :...
3 lata temu

Opis:

Nie możesz znaleźć pracy w Polsce i myślisz o wyjeździe za granicę? Nic prostszego! Wystarczy, że wyślesz nam, swoją aplikację, a my zadbamy o resztę! Aplikuj na stanowisko KUCHARZ - zimny bufet! Czynnie szukamy osób do ...

4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zamość

Opis:

Brama Spotkań Spółdzielnia Socjalna chętnie przyjmie do pracy osobę chętna na stanowisko kucharz i barman

Szukamy osoby z doświadczeniem, oraz osoby zaangażowane i chętne do nauki nowych umiejętności.

...
4 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Zamość
5 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc

Opis:

Restauracja SMAK STORY w Zamościu zatrudni do pracy na stanowisku kucharz, wymagana znajomość kuchni tureckiej. Praca zmianowa, Prosimy o kontakt osoby z doświadczeniem oraz znajomościa j. polskiego.

2 lata temu