Kelner/Kelnerka praca stała lub weekendowa

Osoba fizyczna (prywatna)
Ostrów Wielkopolski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Restauracja w Odolanowie poszukuje pracownika na stanowisko: kelner/kelnerka. Praca na stałe lub tylko w weekendy.

WYMAGANIA

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

  • książeczka sanepidowska,

  • mile widziane doświadczenie w gastronomii,

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą, kreatywną, pełną wyzwań pracę w pozytywnej i życzliwej atmosferze,

  • indywidualny grafik pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • GAREX Logistics Sp. z o.o.
  • Ostrów Wielkopolski
28 zł 30 zł jedna godzina
Restauracja Yakitori Sushi w Ostrowie Wielkopolskim poszukuje pracownika na stanowisko: kelner/kelnerka. Praca na stałe lub tylko w weekendy. PROFIL KANDYDATA: dyspozycyjność umiejętność pracy w zespole, samodzielność i dobra organizacja...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ostrów Wielkopolski

Opis:

Zakres obowiązków

Doświadczenie w pracy jako kelner/kelnerka w restauracji lub innym podobnym miejscu

Znajomość standardów obsługi klienta oraz umiejętność dostosowywania się do potrzeb gości

...

2 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ostrów Wielkopolski

Opis:

Restauracja w centrum miasta poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko Kelner/ka.

Wyślij swoje zgłoszenie, jeśli:

- presja czasu nie jest Ci straszna
- jesteś zorganizowany/a i potrafisz pracować oraz ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Ostrów Wielkopolski
16 zł 20 zł jedna godzina

Opis:

Poszukujemy energicznej osoby do naszego zespołu
- zrozumienie potrzeb gości
- budowanie relacji
- zarządzanie zamówieniami
- sprzedaż
- reagowanie na feedback
- dbałość o czystość miejsca pracy

jeden dzień temu