Praca w salonie kosmetycznym

6 000 zł - 7 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Lesko Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Witaj
W związku z rozwojem wieloletniej firmy zatrudnię pracownicę.
obowiązki:
Umiejętność wykonywania
stylizacji paznokci żelem oraz hybrydą,
Pedicure frezarkowy z opracowaniem paznokci oraz hybrydą,
Henna z regulacją
Depilacja
Inne

Wymagania: wysoka kultura osobista, miła aparycja, chęć rozwoju, rzetelność i lojalność.

Może właśnie Ciebie szukam? Jeśli masz wykształcenie i umiejętności ale potrzebujesz się doszkolić aby pracować z Klientem możemy to rozwiązać odezwij się do mnie.
Oferuję elastyczne godziny pracy oraz zadowalające wynagrodzenie.
Praca w salonie z długoletnim stażem, rozwój poprzez szkolenia, umowa o pracę.
Warunki umowy oraz wymiar do ustalenia . Może być również pracą dodatkowa.

Pozdrawiam
29 kwi 2024;   from: www.olx.pl