Inżynier budowy / Koordynator pracy na budowie

Osoba fizyczna (prywatna)
Wrocław Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Firma budowlano-wykończeniowa zatrudni od zaraz inżyniera budowy - studenta budownictwa i kierunków pokrewnych bądź osobę po studiach.

Głównym zadaniem będzie nadzór prac wykończeniowych brygad oraz podwykonawców. Praca w godzinach nocnych 5 razy w tygodniu - 3 noce od poniedziałku do piątku oraz 2 noce w weekendy. Zachęcamy do aplikacji studentów budownictwa lub kierunków pokrewnych oraz osoby po studiach chętne do zdobycia doświadczenia w koordynowaniu pracy na budowie. Oferujemy pracę od zaraz na cały okres wakacji. Istnieje również możliwość podjęcia współpracy na stałe. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez wiadomość olx.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad pracownikami i pracami wykończeniowymi;

- koordynacja robót zgodnie z harmonogramem;

- współpraca z Project Managerem;

- bieżące raportowanie postępów prac; - pomoc w organizacji pracy na budowie.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

- możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji ciekawych projektów;

- współpracę z doświadczonymi Project Managerami;

- możliwość zrealizowania praktyk studenckich.

Wynagrodzenie do ustalenia.

29 kwi 2024;   from: www.olx.pl