Mechanik samochodowy VW Benepol

Osoba fizyczna (prywatna)
Sochaczew Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Benepol, autoryzowany serwis marki Volkswagen Samochody Dostawcze w Płochocinie, k. Warszawy zatrudni na stanowisko: mechanik samochodowy.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego o profilu naprawy pojazdów samochodowych

  • praktycznej wiedzy na temat budowy i działania samochodu

  • prawa jazdy kat. B

  • dyspozycyjności

  • umiejętności organizowania czasu pracy

  • doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę oraz przejrzysty system premiowy

  • możliwość rozwoju

  • profesjonalne narzędzia pracy

Odwiedź nas na www.benepol.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zawierających poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Benepol Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sochaczew
Opis: Zatrudnię mechanika samochodów ciężarowych. Praca na miejscu. Umowa o pracę. Pełny etat. Pełne świadczenia. Możliwość zakwaterowania.
20 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Sochaczew
7 000 zł 8 000 zł jeden miesiąc
Opis: Opis stanowiska: · zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń produkcyjnych w zakresie mechanicznym poprzez przeglądy i konserwacje · usuwanie na bieżąco usterek i awarii · udział w remontach urządzeń produkcyjnych i pomocniczych · nadzorowanie i ...
10 miesięcy temu
  • Greiner Packaging sp. z o.o.
  • Sochaczew
Opis: Wymagania: · Zdolność do samodzielnej pracy według rysunków technicznych, · Gotowość do pracy w ruchu ciągłym /3 zmiany · Wykształcenie kierunkowe w zawodzie mechanik maszyn przemysłowych, · Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność, · ...
5 miesięcy temu
4 000 zł 7 000 zł jeden miesiąc
Opis: Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży maszyn budowlanych obecnie poszukuje osoby na stanowisko mechanik/pomocnik mechanika/pracownik warsztatowy. Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz zdolności manualne. Kandydat może być do przyuczenia. ...
2 lata temu