Stylistka paznokci

Osoba fizyczna (prywatna)
Lesznowola Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Victoria Vynn poszukuje do pracy osoby na stanowisko

Stylistka Paznokci

Dołącz do kreatywnego zespołu

Wymagania:

  • Umiejętność wykonywania manicure klasycznego i hybrydowego

  • Praktyczna umiejętność przedłużania paznokci (żel, akrylożel)

  • Samodzielność

  • Dokładność i zaangażowanie

  • Umiejętność zdobienia paznokci – Nail Art – mile widziana

  • Umiejętność wykonywania pedicure - mile widziana

  • Wymagane doświadczenie w zawodzie

  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka polskiego

Co oferujemy:

  • Udział w tworzeniu nowych produktów

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia swojego warsztatu pracy

  • W pełni wyposażone stanowisko pracy

  • Stabilna forma zatrudnienia

  • Przyjazna i miła atmosfera pracy

Praca na cały etat w siedzibie firmy (Wilcza Góra). Nie jest to praca w salonie kosmetycznym.

CV NA: MANICURE(at)VICTORIAVYNN.COM

4 sty 2024;   from: www.olx.pl

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Lesznowola
Opis: Zakres obowiązków: - profesjonalna obsługa klienta, - staranne wykonywanie stylizacji paznokci, - dbanie o dobry wizerunek firmy, komunikacja z klientami. Salon czynny 8-20, praca wg samodzielnie ustalonego grafiku. Wymagania Umiejętności: - ...
6 dni temu