Kierowca/handlowiec/catering

28 zł - 30 zł jedna godzina
Osoba fizyczna (prywatna)
Gdańsk Pełnowymiarowy dzień pracy Niepełny etat

Firma cateringowa ,,Sałata na kanapie" dostarcza szeroką ofertę posiłków do firm, urzędów, klientów indywidualnych .

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowca - handlowiec .

Obowiązki :

  • pobranie towaru, spakowanie do boksów, przygotowanie do wyjazdu. Trasa Gdańsk Żabianka - Śródmieście i okolice.

  • sprzedaż i dostarczania posiłków do firm/klientów indywidualnych

  • utrzymywanie czystości i przestrzeganie zasad BHP

  • pozyskanie nowych klientów

Oferujemy:

  • wynagrodzenie : podstawa plus % od obrotu

  • stawka godzinowa

Oczekujemy:

  • własnego samochodu rozliczenie kilometrówka

  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 6:15 - 13:30

  • doświadczenie na podobnym stanowisku ( planowanie logistyczne, sprzedaż posiłków),

  • dobrej umiejętności prowadzenia samochodu ,

  • umiejętności obsługi: kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

  • mile widziane - prowadzenie własnej działalności gospodarczej,

  • uczciwości, zaangażowania oraz rzetelności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV .

22 cze 2020;   from: www.olx.pl