Kierowca CE transport międzynarodowy od 8,5 do 9,0 tys na rękę

10 000 zł - 12 000 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Toruń Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma transportowa z Gniezna zatrudni kierowców CE w transporcie międzynarodowym.

Oferujemy:

  • pracę na tandemie z wymiennymi boxami -BDW w systemie 3 na 1

  • jazda po Europie zachodniej

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe + premię za dzień pracy na zachodzie w kwocie 56 eur netto za 1 dzień pracy (należności płacimy również za dojazd do zestawu ciężarowego na zachodzie– w pełnej wysokości).

  • umowa o pracę

  • terminowe wypłaty wynagrodzeń (wynagrodzenie wraz z przysługującymi dodatkami)

  • bony gwiazdkowe

  • ubezpieczenie grupowe (dla pracowników z określonym stażem)

  • praca w stabilnej i renomowanej firmie

  • nowoczesny tabor samochodowy

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Toruń
Opis: Nawiąże współpracę z kierowcą chcącym podjąć współprace w charakterze jazdy tydzień jazdy tydzień wolnego lub dwa tygodnie jazdy na dwa tygodnie wolnego. Mile widziany emeryt lub osoby chcące pracować tylko dwa tygodnie w miesiącu . Kółka PL-SE/NO- ...
miesiąc temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Toruń
7 500 zł 15 000 zł jeden miesiąc
Opis: Poszukujemy kierowców lub kierowczynie :-) z kategorią prawa jazdy C plus E "95" z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, kartą kierowcy oraz ważnymi badaniami i zaświadczeniem.. Naszą bazą jest Toruń. Posiadamy samochody maksymalnie 3 letnie ...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Toruń
Opis: Zatrudnię kierowcę na zestaw ciągnik siodłowy + naczepa firana standard. Głównie Niemcy. Wyjazdy tygodniowe. Tylko z doświadczeniem i niepalący.
12 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Toruń
Opis: Obowiązki: Kierowanie pojazdem kategorii C+E. Realizacja tras krajowych i zagranicznych. Troska o powierzony sprzęt. Przestrzeganie przepisów dotyczących czasu pracy. Praca w systemie tygodniowym. Wykonywanie zadań transportowych. Nadzór nad ilością ...
27 dni temu