Pracownik Administracji / Operator Systemu Magazynowego WMS

5 000 zł - 6 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Piotrków Trybunalski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Stale rozwijający się operator logistyczny - firma Piast Cargo poszukuje Pracownika Administracji do obsługi systemowej procesów naszych klientów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości obsługi komputera i oprogramowania związanego z gospodarką magazynową WMS;

  • dobrej znajomość pakietu MS Office;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - 3 zmiany

  • umiejętność pracy w zespole;

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za obsługę systemu magazynowego WMS;

  • wprowadzanie danych do systemu;

  • kontrola stanów magazynowych;

  • monitorowanie poprawności rozmieszczania palet w module WMS;

  • bieżący kontakt w klientem i innymi działami;

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę - pełny etat;

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • miłą atmosferę i możliwości rozwoju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w formularzu poniżej.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl