Hartownik/Chemar Rurociągi Sp.z o.o./

4 242 zł - 5 500 zł jeden miesiąc
Osoba fizyczna (prywatna)
Kielce Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

CHEMAR RUROCIĄGI SPÓŁKA Z O.O. – wiodący dostawca rurociągów energetycznych na rynki krajowe i zagraniczne, poszukuje do pracy w Kielcach osoby na stanowisko:

Hartownik

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane),

  • Obsługa suwnicy z poziomu roboczego,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Hartowanie wyrobów metalowych,

  • Przygotowywanie oraz obsługa pieców i innych urządzeń do wykonywania operacji obróbki cieplnej.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Pakiet świadczeń socjalnych,

  • Pakiet medyczny.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl