Specjalista ds. kadr i płac

Osoba fizyczna (prywatna)
Bytów Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Firma PowerGift w Bytowie, zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielne prowadzenie pełnej obsługi kadrowo-płacowej pracowników,

  • wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu,

  • sporządzanie umów o pracę, aneksów, wypowiedzeń i świadectw pracy,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON.

  • obsługa sp. z o.o. i sp. z o.o. komandytowej

WYMAGANIA:

  • min. dwuletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac,

  • znajomość przepisów prawa pracy oraz przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych,

  • mile widziana znajomość programu Comarch Optima,

  • biegła obsługa komputera,

  • dokładność i rzetelność.

PRACA STACJONARNA W SIEDZIBIE FIRMY.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

30 kwi 2024;   from: www.olx.pl