Zatrudnimy fizjoterapeutę (masaże, borowina)

Osoba fizyczna (prywatna)
Gryfów Śląski Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Hotel Berliner Medical w Świeradowie-Zdroju zatrudni:

1. fizjoterapeutę

2. osobę do pracy w gabinecie borowiny

Wymagania:

· Aktualna książeczka epidemiologiczna

· Zaangażowanie w pracy i chęć rozwoju

· Wysoka kultura osobista

· Wykształcenie fizjoterapeutyczne lub pokrewne (np. technik masażysta, trener medyczny lub doświadczenie w wykonywaniu zabiegów borowinowych

· Mile widziane:

- Znajomość języka niemieckiego

· Ukończone szkolenia/kursy

· Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

· Stabilne zatrudnienie

· Atrakcyjne zarobki

· Pracę w elastycznym systemie zmianowym (8-godzinnym) od poniedziałku do piątku

· Podnoszenie kwalifikacji i realizowanie aspiracji zawodowych

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać przez OLX lub na adres e-mail. W CV prosimy umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CE-BO Sp. z o.o. Aleja Hallera 84/1, 503-203 Wrocław nazwa firmy i adres siedziby] w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

31 paź 2022;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gryfów Śląski
Opis: Twój zakres obowiązków: Przeprowadzanie diagnostyki pacjentów w celu ustalenia indywidualnego planu terapii fizjoterapeutycznej Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, takich jak masaże, ćwiczenia rehabilitacyjne, fizykoterapia Opracowywanie i ...
2 miesiące temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gryfów Śląski
4 300 zł 4 400 zł jeden miesiąc
Opis: Zakład produkcji konstrukcji drewnianych i ogrodzeń Artimbo Sp. z o.o. zatrudni pracowników produkcyjnych. Prace pomocnicze przy produkcji, montaż narzędziami pneumatycznymi. Doświadczenie nie wymagane. Najchętniej z okolic. Kontakt tel. lub ...
6 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gryfów Śląski
6 400 zł 7 500 zł jeden miesiąc
Opis: Kierownictwo Szpitala Rehabilitacyjnego w Popielówku poszukuje osób do pracy na stanowisku fizjoterapeuty. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, tytuł magistra, licencjata lub technika, czynne prawo wykonywania zawodu, wysoka kultura osobista, ...
3 lata temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Gryfów Śląski
Opis: Restauracja Prowansja Nasza w Olszynie zatrudni na weekendy na stanowisko kelnerskie. Jeżeli nie masz doświadczenia, ale Jesteś otwarty w kontaktach z ludźmi, to szukamy właśnie Ciebie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu,
17 dni temu