Zatrudnię Pomoc kuchenną - Pruszcz gdański PON -PT

Osoba fizyczna (prywatna)
Pruszcz Gdański Pełnowymiarowy dzień pracy Pełny etat

Opis:

Zatrudnię pomoc kuchenną, praca od poniedziałku do piątku.

Na czym polega praca :

  • Przygotowanie składników do gotowania, pieczenia i smażenia w tym obróbka, porcjowanie, siekanie i przechowywanie żywności,

  • wykonywanie produktów zgodnie ze standardami,

  • dbanie o czystość maszyny i porządek na stanowisku pracy.

Czego oczekujemy :

  • aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich zrobienia

  • doświadczenia w pracy na kuchni

  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22 .

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wytrzymałość fizyczna pozwalająca na długotrwałą pracę w pozycji stojącej.

Co oferujemy :

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Premię uznaniową

  • Jasny zakres obowiązków

  • Dwie przerwy po 15min na 8 godz pracy

  • Rabat pracowniczy na nasz asortyment

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia telefonicznie.

Zachęcamy do przesyłania CV. Pozdrawiam.

23 lut 2024;   from: www.olx.pl

Podobne oferty pracy

  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pruszcz Gdański
Opis: Poszukujemy pracownika do konfekcjonowania, oklejania oraz pakowania towarów. Miejsce pracy: Pruszcz Gdański, ul. Sikorskiego 3 Obowiązki: Przygotowywanie towarów do wysyłki - pakowanie oraz kompletacja. Nadawanie przesyłek. Obsługa Amazona od ...
24 dni temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pruszcz Gdański
28 zł 28 zł jedna godzina
Opis: Zatrudnię Panią na stanowisko pomoc kuchenna. Mile widziana osoba z doświadczeniem. Praca w lokalu z tradycyjnym polskim jedzeniem. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli, więc dyspozycyjność w jeden dzień weekendu mile widziana. Stawka na start 22 ...
rok temu
  • Osoba fizyczna (prywatna)
  • Pruszcz Gdański
8 317 zł 9 784 zł jeden miesiąc
Opis: Witam, zatrudnię kierowcę kat C+E w ruchu krajowym. Praca po całym kraju Pon- Pt. Baza Pruszcz Gdanski. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia od zaangażowania. Samochód przypisany do kierowcy. Osoby zainteresowane zapraszam pod nr tel 51*******10
rok temu
  • Compass Group poland
  • Pruszcz Gdański
Opis: Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Pomoc kuchenna/ zmywak Miejsce ...
29 dni temu